Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Unboxing Status vakuovací set HV500

S vákuovo zabalenými potravinami sa stretávam v supermarketoch pri každom nákupe. Bolo mi jasné, že vákuové balenie predlžuje životnosť potravín, ale pravdupovediac som sa vôbec nezamýšľala nad možnosťou vákuového uskladňovania potravín v domácnosti. Až som spoznala značku Status a zistila som aké jednoduché a finančne dostupné môže byť vákuovanie u mňa doma.

Vo videu nižšie sa dozviete čo všetko obsahuje vakuovací set HV500 od slovinského výrobcu Status a pre akého užívateľa je tento set určený. Predstavím Vám bližšie samotný vákuovací prístroj HV500, dozviete sa čo všetko môžete zavákuovať použitím rôznych funkcií, ktorými disponuje. Povenujeme sa tvrdeniu, že vákovanie do plastových fólií je neekologické. Odhalím Vám dve tajné funkcie prístroja, ktoré si okamžite zamilujete. Súčasťou balenia sú aj vákuové boxy. Poradím Vám kedy zvoliť na vákuovanie box a kedy je lepšie uprednostniť fóliu. V závere videa spoznáte vychytávky, ktoré Vám pomôžu pri uskladňovaní otvorených balení – univerzálny klip a univerzálne vákovacie veko.

Nebaví Vás plytvanie potravinami? Chcete predĺžiť ich čerstvosť a životnosť? Skúste to pomocou vákuovania. Na YouTube kanále magazínu Vždy, nájdete sériu videí, ktoré Vás s vákuovaním oboznámia, spoznáte široké možnosti a výhody, ktoré tento spôsob uskladňovania potravín prináša.

Pošlite článok známemu